Як вибрати пружинний блок для дивана, плюси та мінуси блоків Боннель, Покет Спрінг

Якщо ви вибираєте собі диван, варто задуматися про кілька аспектів, які допоможуть зробити вашу покупку зручною та довговічною. Особливо це стосується тих випадків, коли ви хочете купити диван для щоденного сну. Важливо дізнатися про наповнювач, пружинний блок, завдяки цим відомостям ви з легкістю виберете модель, що максимально відповідає вашим вимогам.

Як вибрати пружинний блок для дивана, плюси та мінуси блоків Боннель, Покет Спрінг

Види пружинних блоків, їх переваги та недоліки

Як наповнювач у пружинних диванах служить Боннель, Pocket Spring або змійка. Тому, якому виду ви віддасте свою перевагу, залежатиме експлуатація.

1. Змійка - це щільний вигнутий металевий прут, натягнутий в горизонтальній щільності по каркасу. На наш погляд, не найкращий наповнювач, хоча дуже часто фабрики встановлюють її і в дорогих моделях різних форм. При тривалому використанні або великій вазі вона може розтягуватися, в результаті спальне місце стане нерівним і некомфортним. До того ж, часто можна почути відгуки покупців, у яких вона взагалі порвалася, а значить такий диван вже буде непридатний для подальшого використання та підлягає ремонту чи заміні.

2. Bonnel (Боннель) - залежний пружинний блок, який використовується в 90% сучасних пружинних диванах. Він є блоком 5-и виткових пружин з металу, з щільністю близько 120 шт./м2. Система Боннель витримує вагу в 120 кг під одну особу, якщо є необхідність збільшити межу максимального навантаження, більшість фабрик можуть посилити каркас, збільшити шар термоповстя, поставити пінополіуретан високої щільності. Ця опція збільшить вартість на 10-20% залежно від виробника.

Як вибрати пружинний блок для дивана, плюси та мінуси блоків Боннель, Покет Спрінг

Дивани Bonnel мають середній рівень жорсткості, підійдуть для будь-якого віку. Ортопедичні властивості набагато нижчі, ніж у Pocket Spring. Так як пружини пов'язані, під впливом ваги йде загальне зміщення матраца, тому відчувається ефект гамака. Особливо це важливо тим, хто збирається спати на ньому вдвох, а різниця у вазі більша ніж на 30 кг. Цю особливість можна прогаяти, якщо спальне місце складається з двох частин і кожен спить на своїй половинки, в цьому випадку такого скочування не буде. Ціна їх нижча, ніж із системою Покет Спрінг. Але на жаль, з часом може бути чутний скрип, щоб уникнути цього виробники ставлять невеликі шматочки пінополіуретану між пружинами.

3. Pocket Spring – пружинний блок, у якому кожна пружина функціонує незалежно від сусідньої. Завдяки цьому виходить максимально ортопедичне спальне місце. Хребет рівномірно розташовується на поверхні, не передавлюючи і не спазмуючи тіло. Щільність пружин близько 250 шт/м², добре відчутний анатомічний ефект під час відпочинку. Також, підійде для пар із великою різницею у вазі. Спальне місце відмінно вентилюється, стійке до появи грибка та плісняви.

До недоліків можна віднести високу вартість наповнювача та чутливість до надмірного натискання. Дітям не варто стрибати на ньому, тому пружинки швидко зносяться.

Таким чином, якщо ви шукаєте максимально комфортне спальне місце з анатомічним ефектом, а ліжко з матрацом купити не варіант, вибирайте дивани з блоком Pocket Spring. Для тих хто хоче заощадити та отримати надійний наповнювач підійде класичні пружини Боннель. Для гостьового варіанта та невеликої ваги можна вибрати змійку.

Підпишіться на нашу розсилку

Підпишіться на нашу розсилку

Повернися живим