17 швидких зачісок до школи 2023 щодня покроково

Щоб внести трохи змін до свого шкільного образу, найкраще почати зі швидких зачісок до школи. Гарні та легкі зачіски до школи 2023 незамінні, адже вони створюють загальний настрій індивідуального стилю та додають впевненості у собі. Отже, представляємо вам прості зачіски для школи, які ви зможете зробити лише за 5 хвилин. Обов'язково візьміть їх у свою скарбничку шкільних зачісок! Крім того, ці красиві зачіски на кожен день будуть чудово виглядати з будь-яким вашим повсякденним вбранням. Все, що вам потрібно, це слідувати інструкціям на фото в нашій добірці, де всі зачіски до школи покроково виконані.

17 швидких та легких зачісок до школи 2023 на кожен день покроково

Звичайний «кінський хвостик» чи коса – це стандартні шкільні зачіски для дівчаток. Але ми пропонуємо додати пару рухів і перетворити їх на стильні сучасні зачіски на школу 2023 на кожен день.

Добірку простих зачісок до школи 2023 відкриває коса-джгут, яку легко зробити і виглядає вона незрівнянно, не вибиваючись із жорстких правил шкільного дрес-коду.

1. Стильна зачіска покроково - коса-джгут

Зрозуміло, зачіски для школи повинні бути в першу чергу практичними і не відволікати від навчального процесу. Саме з цієї причини коса є найпопулярнішою зачіскою до школи. А коли коса виглядає як джгут, то це надає шкільній зачісці вишуканого сучасного вигляду.

Швидкі зачіски для школи за 5 хвилин покроково

Красива та легка зачіска до школи коса-джгут – це ідеальне рішення як зачіска на кожен день. До того ж вона неймовірно витончено виглядає.

2. Голландська коса напівкорона

Серед зачісок до школи своїми руками коса півкорона займає почесне місце. На фото зачіски до школи покроково ви можете переконатися, наскільки легко її виконати.

Швидкі та легкі зачіски покроково

Ця зручна легка зачіска до школи виглядає феєрично. Ви можете запросто заплести волосся, але при цьому залишити його розпущеним. Волосся не заважає на заняттях, а весь образ знаходить нотку юнацького романтизму.

3. Красиві зачіски до школи покроково - маленька голландська кіска

Голландську косу від французької коси відрізняє спосіб плетіння: пасма слід запускати не поверх коси, а навпаки, знизу. Тоді у вас вийде відчуття, що коса лежить на волоссі. З такою швидкою зачіскою можна впевнено провести весь день.

Швидкі шкільні зачіски за 5 хвилин покроково

Це більш спрощений варіант попередньої зачіски для школи. Якщо не вистачає часу, то можна просто зібрати переднє волосся в таку маленьку кіску і вирушити з такою зачіскою до школи. Ці варіанти швидких і легких зачісок до школи на кожен день можуть дуже виручити вас будь-якої хвилини.

Це цікаво

4. Елегантний бантик

Бантик не завжди є атрибутом маленької дівчинки. Зачіска для школи, що стала популярною, цілком може бути застосовна для різних приводів.

17 легких зачісок для школи за 5 хвилин

Серед простих зачісок до школи 2023 року неможливо пройти повз зачіски з бантиками. І зовсім не обов'язково використовувати для цього бантик — аксесуар для зачіски до школи. Просто зробіть цю зачіску поетапно зі свого ж волосся.

5. Класичні дві кіски

Напевно це найвідоміший приклад зачіски до школи. Покроково виконати її не важко. Просто розділіть волосся навпіл і заплетіть дві коси, як це зробила дівчина на фото.

17 швидких шкільних зачісок за 5 хвилин

Ну який шкільний образ обійдеться без цих кумедних тинейджерських кісок. Без них не можна! Вони також займають своє почесне місце у добірці простих зачісок до школи 2023 року.

6. Високий пучок - зручна зачіска до школи!

У будь-якій незрозумілій ситуації з волоссям вам допоможе популярний пучок! Таку шкільну зачіску покроково елементарно зробити, маючи лише одну гумку для волосся.

Швидкі та легкі зачіски до школи покроково

Прості та швидкі зачіски до школи 2023 на кожен день не виключають різного роду пучки. Високий пучок підходить як для довгого волосся, так і на середнє волосся.

Це цікаво

7. Цікавий кручений пучок

Зібрані вгору зачіски для школи виглядають досить охайно та дипломатично. Більше того, таку зачіску крок за кроком за 5 хвилин можна зробити, особливо не відволікаючись від навчального процесу.

Швидкі шкільні зачіски покроково за 5 хвилин

Це дуже практична і проста зачіска на середнє волосся . До того ж, як і інші цікаві варіанти простих зачісок до школи, кручений пучок може використовуватися щодня.

8. Французька коса - варіант зачіски до школи покроково

Без сумнівів, цю модну зачіску до школи своїми руками хоча б раз, але кожна дівчина має зробити. Дивіться, як зробити таку красиву зачіску покроково на фото нижче.

Швидкі та легкі зачіски до школи на кожен день

Щоб така елегантна зачіска протрималася протягом усього дня, закріпіть перше пасмо гумкою для волосся, як показано в інструкції на фото.

9. Милий бантик із волосся

Найшвидша зачіска до школи! А ви думали, що це неможливо?

17 швидких зачісок для школи за 5 хвилин покроково

Упорядкувати своє волосся завжди можна за допомогою легких штрихів, одним з яких є бантик з тонких пасм. Напевно, це найшвидша варіація зі всіх простих зачісок до школи.

Це цікаво

10. Кручений «кінський хвостик»

Хвостик давно закріпився як найпростіша зачіска для школи. Однак подивіться, наскільки поетапно можна перетворити звичайний хвіст на модну зачіску.

Швидкі шкільні зачіски покроково за 5 хвилин

Сучасні шкільні зачіски щодня народжуються з простоти. Цей чудовий кінський хвостик із закрученими окремими частинами тому доказ. Як бачите, це ідеальний прийом для швидкої зачіски на довге волосся .

11. Гарний «кінський хвостик» на середнє волосся

Головне для простих зачісок до школи 2023 – це унікальність та швидкість виконання. Особливо, якщо йдеться про волосся середньої довжини.

Швидкі шкільні зачіски поетапно

Зробіть невеликий хвіст, залишивши передні пасма вільними, а потім загорніть їх по одній навколо основи хвоста і зафіксуйте невидимками. Стильний шкільний образ забезпечено.

12. Обідок з кіски

Хочете залишити волосся розпущеним? Тоді подібні прийоми у шкільній зачісці якраз для вас.

17 швидких зачісок до школи покроково

Заплетіть під основною масою волосся дві незалежні кіски і покладіть його обідком на голові. У результаті, цей романтичний образ ви можете використовувати навіть як зачіску на випускний .

Це цікаво

13. Низький пучок - простий варіант зачіски для школи

17 шкільних зачісок 2023 року за 5 хвилин

Швидкий і красивий спосіб зібрати волосся в пучок, допомагає змінювати свій образ, перебуваючи у школі.

14. Вузлики - ідея бічного хвоста

Швидкі шкільні зачіски на кожен день покроково

Цікавий варіант та нестандартний підхід до шкільної зачіски. Просто зав'яжіть кілька вузликів вашого волосся і зафіксуйте невидимками, як показано на фото.

15. Елегантна зачіска до школи

Неймовірно красиво виглядає ця елегантна зачіска на середнє волосся, особливо якщо у вас мелірування .

17 швидких зачісок для школи 2023

Дотримуючись інструкції поетапно, зробіть невелике начісування і зберіть пасмо волосся на потилиці. Після цього додайте ще одне пасмо, щоб приховати гумку і зафіксуйте невидимкою. Тепер додайте трохи об'єму і красива зачіска на середнє волосся готова.

Це цікаво

16. Коса-шнурок

З такою зачіскою для школи справиться практично кожна учениця. Потрібно лише трохи терпіння і ви навчитеся робити її за 5 хвилин.

17 швидких зачісок для школи 2023

Якщо ви хочете позбавитися чубчика, то незамінною може стати коса-шнурок. Саме за цю якість ми і долучили її до простих зачісок до школи. Погодьтеся, де як не в школі важливо, щоб волосся не лізло в очі.

17. Низький «кінський хвостик»

І завершує нашу добірку хвостик із родзинкою. Цю шкільну зачіску щодня можна використовувати як святкову. До того ж вона точно не відволікатиме увагу оточуючих від гарної сукні.

Швидкі шкільні зачіски поетапно

А от якщо вам набрид звичайний хвостик, то завжди можна його урізноманітнити, додавши цікаві акценти. Так, обгорнутий пасмами кінський хвостик, виглядає дуже витончено і зачіска набуває доглянутого охайного вигляду.

Надихайтеся та беріть на озброєння!

Підпишіться на нашу розсилку

Підпишіться на нашу розсилку

Повернися живим