Coccinelle — італійська класика жіночих сумок

Чи можна стати іконою стилю менше, ніж за 20 років? Чи можна залишатися нею на протязі півстоліття? Так, італійські жіночі сумки впевнено це доводять. Перша з них з’явилася в Пармі в 1978-му, і вже з середини 90-х вони мають світову славу та щосезонно опиняються в трендах. 

Що ж зумовило такий успіх? Звісно ж, стратегія родини Маццьері, засновників бренду. Вони взяли італійські промислові потужності, французьку назву (Коксинель перекладається як “сонечко”, “божа корівка”), а також власний стиль та новітній контроль якості виробництва і поєднали все це. В результаті їхні жіночі сумки швидко перетворилися на класику. Подивіться на шедеври Coccinelle: ми чудово уявляємо собі, як стильно вони б виглядали на ручках модниць 80-х, а ви? Впевнені, що так само легко вони змогли б попасти і в тренди 2040-го, а ви? 

Coccinelle — італійська класика жіночих сумок
Фото: rechi.ua. Чорна сумка Coccinelle Marvin M

Особливості стилю Coccinelle

Кожна з цих італійських сумок для жінок безумовно є класичною. Але при цьому вона має особистість. Не буде перебільшенням сказати, що майстри бренду винайшли власний стиль, для якого характерні наступні риси:

  • правильність ліній та простота крою, що дозволяє створювати легкі, ненав’язливі й тому дуже привабливі фасони;
  • розумний підбір прикрас — їх не має бути багато, але кожен ланцюжок на своєму місці, а будь-яка підвіска робить сумку цікавішою;
  • використання класичних відтінків — коричневого, темно-синього, молочного та інших, здатних бути актуальними й 10 сезонів поспіль;
  • використання багатошаровості — дизайнери полюбляють різноманітні вставки зі шкіри, замші, текстилю.

Купити оригінальну сумку Coccinelle можно в багатьох інтернет-магазинах, до прикладу, в https://www.rechi.ua/uk/. Але обережно, бо замість однієї ви цілком можете захотіти придбати 2 або відразу 3. Кожна з них цікава настільки, що вибрати буває дуже складно. А це ще й тому, що всі вони відшиваються вручну. Ніякого заводського штампування — майстри дарують їм індивідуальність.

Coccinelle — італійська класика жіночих сумок
Фото: rechi.ua. Прямокутна сумка Coccinelle Boheme M

Що за тренди нам дарує Coccinelle

Дизайнери завзято працюють у багатьох напрямках, але ми хочемо виділити 4, особливо модних сьогодні та обіцяючих залишитися у топі ще хоча б на кілька сезонів. Отже, найбільш трендові сумки Коксинель саме зараз — це:

  • Клатчі — як міні, так і звичайні; добре впізнавана прямокутна форма робить їх дуже елегантними — подивіться, як стильно виглядає сірий S Crossbody чи шкіряний бежевий.
  • Тоути — місткі й дуже зручні, дещо мінімалістичні, вони потроху витісняють паучі та хобо з колекцій жіночих сумок Coccinelle; модним придбанням буде чорний Didi L Tote або темно-синій Neofirenze S.
  • На ланцюжку — стильні й мобільні, для тих модниць, які цінують свободу рухів; чудовими прикладами їхньої свіжої краси може бути зелена Ophelle або чорна Priscilla.
  • Сумки-сідла — оригінальна форма робить їх дуже цікавими; варіантів їхнього дизайну, до речі, дуже багато — подивіться-но, наскільки Sole відрізняється від Beat M.

Це бренд, який виводить у тренди різні кольори, фактури, фасони. Саме тому ми щиро радимо купити італійську жіночу сумку Coccinelle — вона має бути в гардеробі.

Подпишитесь на нашу рассылку

Подпишитесь на нашу рассылку

Повернись живим